30.08.2011, 22:02
Ostatnie projekty
Dzięki umowie, która została zawarta z Polskim Związkiem Motorowym oraz współpracy z firmami Enea i Nice, ostatnie działania firmy One Sport Marketing w głównej mierze skupiają się na żużlu.

Odpowiadając za Public Relations i kontakt z mediami Żużlowej Reprezentacji Polski, zorganizowaliśmy dwie konferencje prasowe w Gorzowie, podczas trwania rozgrywek Drużynowego Pucharu Świata. Nowością była transmisja LIVE w Internecie, dzięki czemu zasięg konferencji prasowej znacznie się zwiększył.

Uruchomiona została również oficjalna strona Reprezentacji i GKSŻ, pod adresem: www.polskizuzel.pl, którą w całości stworzyliśmy i odpowiadamy za jej prowadzenie. One Sport Marketing odpowiada także za wszelkie działania prowadzone na oficjalnym fan page'u Żużlowej Reprezentacji Polski na facebooku, na którym zgromadziliśmy już kilka tysięcy kibiców, dla których regularnie organizujemy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Po zdobyciu tytułu Mistrzów Świata przez polską drużynę, przeprowadziliśmy internetową akcję "gratulacyjną". Na specjalnie przygotowanej stronie, kibice z całej Polski już dzień po zawodach mogli podziękować i pogratulować polskim zawodnikom wspaniałego występu. Wszyscy autorzy wpisów otrzymali drogą pocztową specjalne kartki z wizerunkiem Polskiej Reprezentacji, a autorzy najciekawszych wpisów otrzymali dodatkowe, atrakcyjne gadżety. Akcja spotkała się z bardzo szerokim zainteresowaniem fanów i pozytywnym odbiorem w mediach.

Organizowaliśmy także stoisko firmy Enea w "Miasteczku Kibica" podczas VIII rundy żużlowego Grand Prix 2011, która 27. sierpnia odbyła się w Toruniu. Zgromadzeni kibice mieli okazję do zapoznania się ze sprzętem żużlowym Tomasza Golloba, zmierzyć się ze sobą na dużym ekranie w grze "FIM Speedway Grand Prix 4", a hostessy Enea Speedway Team pomalowały twarze setek polskich kibiców w biało-czerwone barwy i rozdały tysiące specjalnie przygotowanych gadżetów, dodając kolorytu "żużlowemu świętu" na toruńskiej Motoarenie.

Przed nami ostatnie dwa miesiące sezonu żużlowego w Polsce, podczas których planujemy jeszcze szereg aktywności i atrakcji, budujących pozytywny wizerunek speedwaya i podmiotów z nim związanych. W tym wielkie wydarzenie, o którym napiszemy już niebawem...

Powrót

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponowane przez nas rozwiązania dopasowujemy indywidualnie do każdego klienta.

  Dowiedz się więcej


Pracujemy dla wielu uznanych marek na rynku.


  Zobacz więcej