One Sport Marketing to agencja marketingu sportowego, świadcząca kompleksowe usługi dla firm, sportowców, klubów i związków sportowych, a także organizatorów eventów i imprez sportowych. W naszej działalności obok sprawdzonych działań stawiamy na kreatywność i innowacyjność, stosując rozwiązania dopasowane indywidualnie do każdego klienta.

Rozpoczęliśmy działalność z inicjatywy Karola Lejmana i Jana Konikiewicza w 2008 roku, wykorzystując doświadczenie nabyte w wielu innych projektach sportowych. Od tego czasu krok po kroku umacniamy swoją pozycję na rynku, poszerzając jednocześnie spektrum działalności. Dzięki współpracy z coraz to nowymi klientami i partnerami tworzymy markę, której aspiracje i ambicje wydają się nie mieć granic.

Sport od zawsze wzbudzał nasze wielkie zainteresowanie, co gwarantuje, że każdy realizowany projekt traktowany jest jako nowe wyzwanie, angażujące rzetelną i kreatywną pracę całego zespołu. Podstawowym celem naszej działalności jest wyróżnienie naszych klientów z tłumu i realizacja projektów oraz działań na niespotykaną dotąd w naszym kraju skalę. Marketing sportowy to nie tylko nasza praca - to nasza wielka pasja.

Zależy nam na rozwoju polskiego sportu. Zorganizowaliśmy od 2009 roku trzy edycje ogólnopolskiej konferencji marketingu sportowego "Sport Marketing Promotion", jednego z największych spotkań branży w Polsce, które na stałe wpisało się w kalendarz polskiego sportu. Współpracując z wieloma specjalistami, wspólnie podkreślamy chęć poprawy jakości polskiego marketingu sportowego, zwiększenia profesjonalizacji współpracy sportu z biznesem i umacniania pozycji polskiego sportu.

Wiemy, że sport na najwyższym poziomie, nie może istnieć bez profesjonalnych działań marketingowych i PR. Wiemy, że nawet najwięksi mistrzowie potrzebują efektywnej kreacji w mediach, by dotrzeć do milionów fanów.

Wiemy, że z nami osiągniesz sukces!


Zespół

Karol LejmanWspółwłaściciel


Przygodę ze sportem rozpoczął od pracy jako dziennikarz sportowy, współpracował z wieloma tytułami prasowymi. Następnie przez niespełna sześć lat był managerem Karola Ząbika, byłego Mistrza Świata Juniorów na żużlu, odpowiadając m.in. za PR i organizację teamu.

+48 606 935 330


Jan KonikiewiczWspółwłaściciel


Działalność w One Sport Marketing łączy z pracą analityka sportowego w Hill Side (New Media) Limited, wcześniej pracował jako dziennikarz sportowy.

+48 501 177 083


Jakub MichalskiProject Manager


+48 697 110 686


Robert ChruścińskiSpecjalista ds. PR


+48 696 670 991

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponowane przez nas rozwiązania dopasowujemy indywidualnie do każdego klienta.

  Dowiedz się więcej


Pracujemy dla wielu uznanych marek na rynku.


  Zobacz więcej